Twój koszyk jest pusty

Dokonaj pierwszych zakupów

Doradca w Twoim mieście

DORADCY W TWOIM MIEŚCIE:

Bartoszyce | Magda Szebert

Szebert magdalencia18@wp.pl 530274678

 

Biała Podlaska | Paulina Kołodziejska

paulina.kolodziejska@onet.eu \ 505699193


Bielsko-Biała | Ewa Kucharczyk

ewa.chusty@gmail.com \ 512438586

 

Bielsko-Biała | Kamila Klimont

kamila.klimont@gmail.com \ 48504067896

 

Bydgoszcz | Justyna Chmiel

Justyna.chmiel@chustynka.pl 530602672

 

Duchnice | Agnieszka Tor

tuli.przytuli@gmail.com \ 665060863


Gdańsk Katarzyna | Kustosz - Burnac

kuskata@tlen.pl \ 668912835

 

Gdańsk | Zuzanna Rogawska

kontakt@tulinka.pl 722203520

 

Gdynia | Małgorzata Pilanowska

malgorzatapilanowska@gmail.com 502286910

 

Gliwice | Monika Szkudlarska

zamotajsie@gmail.com 794924516

 

Głosków Letnisko | Dominika Franczyk

Wchuscietuleni@gmail.com 601144655

 

Gomunice | Dagmara DrobekDagmara.polozna@gmail.com 793332262


Grzędzice | Ada Stefańska

ada.majewska00@gmail.com \ 793160301

 

Jarocin | Patrycja Filipiak

bliskie.tulaj@gmail.com \ 661554538

 

Kołobrzeg | Aneta Krzos

anetalichtanska@gmail.com 691041991

 

Knurów | Joanna Ciepiela

dzoana.mama.collab@gmail.com 511778339

 

Kobyla Góra | Anna Biczysko

rodzicielskalokomotywa@gmail.com 603220714

 

Krapkowice | Magdalena Majak-Chmiel

info@kinaryt.pl 882901709

 

Lublin | Beata Łubiarz

doradztwo.chustowe@gmail.com |  698 663 863

 

Lutynia | Joanna Jamioł

asiajamiol@gmail.com 576780556

 

Nowa Wola | Weronika Misztal

tuliwrapka@gmail.com 724811168

 

Nowy Targ | Magdalena Kicińska

maziaczek1991@gmail.com 530885401

 

Łódź | Joanna Osłowska

joanna.dziewiecka@gmail.com 48501046221

 

Łubnica | Kinga Węglarz

blizej.ciebie@wp.pl 509397444

 

Łysobyki | Aleksandra Młodkowska

ola.jaknajblizej@gmail.com 513591072

 

Ostrów wielkopolski | Anna Kurzawska

anna.klups92@gmail.com 791117453

 

Poznań | Monika Okupna

kontakt.okupna@gmail.com 536110105

 

Pszczyna | Magdalena Matusz

blondynkanaporodowce@gmail.com 664189983

 

Rotmanka | Grażyna Szwed

chustoweigrazki@gmail.com 737341517

 

Ruda Śląska | Patrycja Lipok

lipok.patrycja@gmail.com 517571580

 

RYBNIK | Basia Salamon-Szympruch

b.szympruch@gmail.com l tel. 696 021 967

 

Rzeszów | Alicja Gacek

alicja.gacek22@gmail.com 533933128

 

Rzeszów | Alicja Jędras

Chusty.ala@gmail.com 881584366

 

Rzeszów | Kinga Wojtas-Bończak

Otuleni.DoradcaNoszenia@gmail.com 693495320

 

Smolice | Katarzyna Sobieszczyk

katarzynasobieszczyk@o2.pl 665497325

 

Stargard | Aleksandra Pawlisiak

tulisiaki@o2.pl 661212186

 

Suwałki | Agnieszka Borkowska-Hołubowicz

borkowskaholubowicz@gmail.com 660413131

 

Szczecin | Anna Kowalczyk

ania@chustaija.pl 503194708

 

Szczecin |Inez Sipowicz

Idsipowicz@gmail.com 722333706

 

Szczecin | Katarzyna Rybarczyk

katarzynakroczek@op.pl 669411737

 

Szczecin | Paula Jarmołowicz

warsztatowniabliskosci@gmail.com 607088884

 

Szczecin | Paulina Majcherek

Chustonosni@wp.pl 505573198

 

Ścinawa Nyska | Dagmara Stolarczyk

kontakt@dziubdziak.pl | 784624433

 

Świdwin | Mariola Czarny

wrappingyourheart@gmail.com 605833988

 

Warszawa | Bożena Warpas

Bozenawarpas@gmail.com 793777336

 

Warszawa | Ewelina Wiech

bliskorodziny@gmail.com 604411073

 

Warszawa | Weronika Szefer

pierwszechwile@gmail.com 504411039

 

Wołczkowo | Justyna Rygielska

justyna.ilona.rygielska@gmail.com 886228748

 

Wrocław | Agnieszka Dreiseitel

Chustosfera@gmail.com 512528435

 

Zielona Góra | Sylwia Misiak

s.misiak@prokonto.pl 507771978

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl