Nasza filozofia

Nosidełka KAVKA powstają w Łodzi, w mieście z ponad stuletnią tradycją włókienniczą. Dziedzictwo tekstylne jest dla nas inspiracją i przypomina nam o sile jaka drzemię w tych okolicach. Będąc w europejskiej stolicy włókiennictwa działamy lokalnie. Nasze nosidła są „produkowane” lokalnie tak bardzo jak to tylko możliwe. Od pierwszej nitki, aż po ostatnią naklejkę jaką naklejamy na pudełko, wszędzie tam gdzie było to możliwe postanowiliśmy wspierać przemysł i ludzi w naszym otoczeniu.

Lokalność dla nas to również pewność, że wraz z każdym etapem tworzenia nosidełka KAVKA w parze idzie odpowiednia staranność i dokładność, którą możemy osobiście potwierdzić. Nosidełka KAVKA to dzieło pracy specjalistów z różnych dziedzin, od projektu tkaniny- surowców i odpowiedniego splotu, poprzez projekt wizualny i technologiczny nosidła, aż do konsultacji doradców noszenia dzieci i fizjoterapeutów. Każda z osób zaangażowanych w kreowanie nosidełka KAVKA dołożyła garść swojej specjalistycznej wiedzy i worek entuzjazmu abyśmy teraz mogli pokazać Wam nasze nosidła.

Dzielimy się wiedzą i pomagamy każdemu kto chce poczuć, promować bliskość i noszenie dzieci. Przy pracowni KAVKA powstaje przestrzeń Hug Lab, która jest miejscem zarówno dla rodziców jak i dla doradców noszenia oraz dla kreatywnych, chcących spróbować swoich sił w babywearingowym świecie.

Dbając o najwyższą jakość KAVKA są przemyślane od pierwszej nitki, zarówno przędza użyta do tkania, nici, taśmy i wypełnienia posiadają certyfikat bezpieczeństwa oeko-tex, który daje gwarancję, że są to produkty bezpieczne dla użytkownika.

Misją KAVKA jest promowanie noszenia dzieci docierając ze swoim produktem również do tych, którzy z różnych powodów nie mieli szczęścia jeszcze nosić swoich pociech.

Wartość naszych działań mierzymy w uśmiechach noszonych maluchów. Wierzymy, że szczęśliwe dzieci wyrastają na szczęśliwych dorosłych, a świat szczęśliwych ludzi to miejsce w którym chcielibyśmy żyć.